portal osiedli, dzielnic i miast

Łapy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Czy jest sens zintegorwac wideodomofon z kamera monitoringu?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Czy jest sens zintegorwac wideodomofon z kamera monitoringu?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tymekalex91 
   

Zaglądajacy


Wiek: 51
Dołączył: Śro Paź 19, 2016 13:20
Posty: 13
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 17:44    Temat postu: Czy jest sens zintegorwac wideodomofon z kamera monitoringu?

Dzień dobry. Wiem, że może trochę kombinuje. Lecz ten typ tak ma. Wpadłem ostatnio na pomysł żeby zintegrować wideodomofon z kamerami monitoringu. Moja koncepcja polega na tym, aby kamery były włączane jak jakaś osoba naciśnie przycisk wideodomofonu. Wtedy rozpoczyna się rejestrowanie obrazu z kamery, która jest obok domofonu. Widziałem tego rodzaju rozwiązanie w firmie, która sprzedaje wideodomofony w Warszawie . Natomiast ja już posiadam zarówno wideodomofon jaj i kamery monitoringu. Chciałbym dokupić jakieś moduły i samodzielnie spiąć to w jedną całość. Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś pomysły?
Ivoo_88 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Pon Sty 15, 2018 16:23
Posty: 16
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 10:15    Temat postu: Re: Czy jest sens zintegorwac wideodomofon z kamera monitori

a to rozwiązanie do firmy a nie do domu?
_________________
" Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem. Ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama