portal osiedli, dzielnic i miast

Łapy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Jak oni to robia ze sa tak wysoko?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jak oni to robia ze sa tak wysoko?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
aniamroz79 
   

Zaglądajacy


Wiek: 51
Dołączył: Wto Paź 18, 2016 10:51
Posty: 20
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 12:43    Temat postu: Jak oni to robia ze sa tak wysoko?

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób jest to możliwe, iż dana firma jest na początku wyników w wyszukiwarce Google. Mam na myśli słowa kluczowe tego typu: windy towarowe, które są dla mnie najistotniejsze. Mam stronę internetową, która działa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Była jakiś czas temu pozycjonowana i byliśmy w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki. Teraz nie ma nas nawet w pierwszej pięćdziesiątce. A ta nowo powstała firma na frazy: windy towarowe http://montownia.eu/ jest w pierwszej 20 lub 10 rezultatów. Firma, o której piszę działa w branży ponad rok i posiadają tak dobre pozycje na takie słowa kluczowe? Jak to jest możliwe, że nasza firma która ma dłuższą historię i posiada dłużej stronę WWW, jest znacznie niżej na tego rodzaju frazy: dźwigi hydrauliczne. Będę wdzięczna za radę osób, które znają się lepiej na tym temacie.
todarek12 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 31
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 14:51
Posty: 331
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 10:59    Temat postu: Re: Jak oni to robia ze sa tak wysoko?

Widać prowadzą skuteczne działania w pozycjonowaniu. Podobnie skuteczne są taśmy polipropylenowe przy zabezpieczaniu towarów. Polecam sprawdzić.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama